Bali Masajı Yapan Salonlar | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Bali Masajı Yapan Salonlar

Mistik ortamları ve rahatlatan Bali masajı ile en seçkin masaj salonları, sizleri hayallerinizde olan rahatlamayı sunmak için hizmet veriyor. Yasemin ve sandal ağacı yanında lavanta kokuları ile başınızı döndürecek bir koku, ortamın mumlarla aydınlatılmış loş ortamında, deneyimli masör ve masözler ile sıra dışı bir rahatlamanın farkını hissedeceksiniz. Bali masajı tropik iklim havası ile sunulan ve rahatlamanın çok daha egzotik tatlarını verebilen ve uygulamayı alanında en iyi Bali masajı yapanlar ile bulacağınız adresleri sitemiz de göreceksiniz. 

Eve gelen masözler içinde bu ayrıcalıklı masajı sunan merkezleri ve numaralarını da bulacak, rahatlamanın mutlu sonla bittiği seanslar için hizmet alacaksınız. Bali masajı için seanslar başlamadan önce bir hoş geldin içkisi ikram edilir ve Tukang Pijsat adı verilen Bali masajı uzmanları tarafından, rahatlatan ve sizleri zinde bir enerji ile daha dinamik bir yaşam için süreç sağlayacaklardır. Masajın süreci içinde aloe vera ve yasemin yağları ile masaj yöntemleri uygulanmakta ve bu masözlerin deneyimli ellerinde çok daha rahatlatan bir masaj yaşamanız sağlanmaktadır. 

Zengin bitkiler ile hazırlanan Peeling, cildin ölü hücrelerini canlandırmak için Bali masajında farklı bir deneyim ile sunulur. Masaj sonrasında hazır bir banyoda, çiçeklerle süslü suyun içinde bir rahatlama ve yine Bali masajının etkileri ile daha aktif bir yaşam için gerekli olan enerjiyi almaktasınız. Bali masajı Endonezya ve Papua Yeni Gine ülkelerinde volkanik adalara yolu düşenler için deneyimlenecek özel bir masaj türü olurken, bunu ülkemizde elit olan masaj salonları ile deneyimlemeniz de söz konusu olabilmektedir. Egzotik masaj hizmetlerini almanız için sizleri uzaklara gitmeden de bunu İstanbul içinde en şık masaj platformlarında bulacaksınız. 

Bali masajı kan dolaşımını düzenlemekte ve kas gerginliklerini en aza indirerek, yaptıran kişiler için müthiş bir rahatlama sunar. Masajın vücut bölgelerinin tümüne uygulandığı fakat el ve ayaklarda yoğunlaşan etkisi ile doğru noktalara yapılan temas ile çok daha uzun süreli bir rahatlamanın etkisi yaşanmaktadır. Özel karışım Bali yağları ile İstanbul içinde seçkin alanlar da aradığınız masajı bulacaksınız.