Masaj Çeşitleri İmkanı ile Zengin Hizmet | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Masaj Çeşitleri İmkanı ile Zengin Hizmet

Masaj çeşitleri nelerdir sorusunun yanıtını aramadan önce masaj nedir ve masaj neden yapılır gibi temel bilgileri öğrenmek gerekir. Masaj sanatı, insanlar tarafından çoğunlukla rahatlatma amaçlı kullanılır. Yoğun geçen bir günün ardından fiziksel olarak rahatlamak, kasları gevşemesi ve yorgunluk atmak pek çok insan için oldukça önemlidir. İstanbul masaj salonu hizmetleri arasında rahatlatıcı masaj ön plana çıkmaktadır. İsveç masajı denilen masaj daha çok vücutsal rahatlama isteyen insanların tercih ettiği ve tüm bedeni kapsayan modern bir masajdır. İsveç Masajı bilen masöz bayanlar sizlere bu rahatlatıcı masaj tekniğini iki şekilde sunabilmektedir. Bunlardan ilki elbette aromatik masaj olarak da adlandırılan aromaterapi ile sağlanan rahatlatıcı masajdır, diğer masaj şekli ise klasik İsveç Masajı şeklinde gerçekleşmektedir.

Özel İstanbul Masaj Terapileri konusunda ikinci olarak en fazla tercih edilen masaj çeşidi, Aromaterapik masaj çeşididir. Aromaterapik masaj oldukça zengin bir masaj şeklidir. Masaj, çeşitli bitkisel özütler ile üretilen doğal masaj yağları ya da karışımları ile sağlanır. Kimi zaman keratin ya da nemlendirici vücut kremleri ile de masaj yapılmaktadır. İstanbul Spa Merkez ve masaj salolarında gerçekleştirilen masaj daha çok rahatlatma ve tedavi etme şekli ile gerçekleşir. Özellikle Spa merkezi olarak adlandırılan yerlerde gerçekleştirilir. Otantik bir atmosfer, rahatlatıcı müzik, mineralli su, şifalı taşlar ile desteklenen aromaterapik masaj son zamanlarda giderek popüler hale gelmektedir. İnsanlar evde yapılan doğal masaj yağları ya da sipariş bitkisel masaj yağları ile vücuda tedavi edici bir etki kazandırmak isterler. Hindistan Cevizi yağı, Sardunya, Aloe Vera özü, Keratin, Ceviz yağı, yasemin, gül gibi bitki özütleri ile yapılan masaj yağları ve esanslar vücuda tedavi edici olarak da yansıyabilir.

İstanbul Aromaterapik masaj bilen masözler son zamanlarda oldukça tercih edilir duruma gelmiştir. Masaj okulları ve eğitim merkezleri aracılığı ile lisans alan ve işinde profesyonel olan masöz bayanlar sizlere en otantik hizmetleri vermektedirler. Herhangi bir masaj salonu ya da spa merkezi dışında eve gelen masöz olarak da görüşme sağlayabilirsiniz.