Masaj Çeşitlerimiz | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Masaj Çeşitlerimiz

Masajlarımız

GELENEKSEL TAAI MASAJI

Bu klasik Taylandalı masaj, akupresür ve Kas gerginliğini gidermek için hafif gerdirme tekniği Ve cesedi hizalayın. Kas germe ve nazikçe Daha iyi tanıtmak için ritmik hareketler yapılır Dolaşım. Bir veya İki Saat Tedavi.

AYAK REFLEKSOLOJİSİ MASAJI

Ayakta basınç noktaları uyarmak için kullanılır Büyük vücut parçaları ve organları. Bu geleneksel Ayak refleksolojisi tedavisi dengeyi geri getirir vücut. Bir saatlik bir tedavi.

AROMA MASAJI

GÜVENLİK İnme ve kayma tekniklerinden oluşan bir kombinasyon Aroma yağlarının iyileştirici özellikleri sırasında uygulanır. Cilde nüfuz eder ve yatıştırır. Bir saatlik bir tedavi.

KOKULU YAĞ MASAJI

Bu eşsiz masaj, sıcak bakire hindistancevizi yağı Sağlam fiziksel basınç ve hareketle birlikte Dolaşımı teşvik etmek ve huzuru teşvik etmek. Bir saatlik bir tedavi.

GERİ, KAĞIT VE OMUZ

Enerji noktalarını hedefleyen canlandırıcı bir masaj. Sırt ve omuzlar baş masajı yaparken Stres hafifletir ve duyularınızı yatıştırır. Bir saat Tedavi.

SONRAKİ GÜNE MASAJI

Bu soğutma masajı, aloe vera jel kullanır Güneş yanığı veya ısıdan kaynaklanan diğer cilt tahrişi ve Güneş ışığı. Bir saatlik bir tedavi.

Özel Masajlar

KUZEY KAPAK MASAJI

Sıcak hindistan cevizi yağı hafifçe masaj yapılır Alın ve saç eski bir Ayurvedik Hint kullanarak Stresini azaltmak ve baş ağrılarını gidermek için kullanılan bir tekniktir. Bir Saatlik muamele

SICAK TAŞ MASAJI -

Hayati enerji noktalarında sıcak taşlar kullanmak, bu Terapötik tam vücut masajı cildi canlandırır ve Zihni rahatlatır. 90 dakikalık muamele

LUK PRAKOP HERBAL MASAJI

Gelenekselten yapılmış ısıtılmış bir aromatik sıkıştırma Taylandlı otlar, derin ısınmak için vücuda uygulanır. Yorgun kasları tedavi etmek için nüfuz Dolaşım. 90 dakikalık muamele. Vücut Ovucu

THAI GÜZELLİĞİ

Bu özel fırçalama, Cildinizi sağlıklı hissetmesini sağlayan gizli Tay otları, Taze ve firma. Bir saatlik bir tedavi.

YUMUŞAK MUTLU SON MASAJI

Bu fırçalar, hindistancevizi kreması, hindistancevizi yağı, Hindistan cevizi sütü ve hindistancevizi eti. Bu Kombinasyon cildinizi yumuşak, yumuşak ve Iyi beslenmiş. Bir saatlik bir tedavi.

TROPİKAL MEYVELİ FIRIN

Tropikal karışık meyveden yapılan bu kese, kanı uyarır. Sirkülasyon ve kuru cilt hücrelerini temizler. Bitirme Vücut losyonu dokunuşu ipeksi pürüzsüz bir cilt sağlar. Bir Saat tedavisi. Vücut Sargaları

VÜCUT WRAP

Bu sargı birçok yönden vücuda yarar sağlar. Kaldırır Kirli ve mat yüzey hücreleri, cildi nemlendirir, Dolaşımı arttırır ve toksinleri serbest bırakır. Terleme yoluyla lenfatik sistem. Bir saat Tedavi.

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ VÜCUT

Uzun süre sonra cilde serinletme ve soğutma Güneşe maruz kalma. Nem içeriğini tekrar doldurun. Cildinize zarar verir ve kuruluğa bağlı hasarları hafifletir. Aloe vera Ve salatalık jöleleri, sabaha ve sakinleştirici cilt kızarıklığına yardımcı olur Sıklıkla yoğun güneş ışığından kaynaklanır. Bir saat Tedavi.

KOKULU VÜCUT

Bir hindistancevizi krem ​​wrap vücuda kozaya uygulanır Ve cildinizi yumuşak bir halde bırakın. Bizim antioksidan karışımı Cilt bakımı, yumuşaklık, Esneklik ve daha sıkı bir görünüm oluşturur. Bir saat Tedavi.

YENİDEN GEÇMİŞ YÜZ

Bu yüz, özel bir ürün uygulaması içerir Cildi yumuşatan antioksidanlar açısından zengin Parlaklığı, görünümü görsel olarak iyileştirmek için pürüzsüzleştirici Ve derinin dokusu.

SIAM YÜZ

Bu geleneksel ve doğal yüz bakımı, Prai zerdeçaldan yapılan krema. Bu bitki örtüsü Kombinasyonu cildi yumuşatır ve cildi nemlendirir. Erken yaşlanma ile savaş.

Detokslayıcı Paket

Tayland güzellikteki gizli sivilce, vücut sargısını detoxifying ve Siam yüzümüz tedavisi. Tatlı ve Aşıklar Paketi Bir çift bir saat sakinleştirici aroma vücut masajı, Otuz dakika ayak refleksoloji masajı, vücut ovma ve Yüz tedavisi

Özel villa Özel Paketler Tazelenen Paket

İstediğiniz bir saatlik bir vücut masajı, bir otuz Dakika ayak refleksoloji masajı ve altmış dakika Seçtiğiniz yüz bakımı. Güneş ışınları Yatıştırıcı Paketi 150 Dakika 2600 Güneş pürüzsüz bir saat vücut sargısı, bir saat aloe vera Masaj ve otuz dakikalık soğutma yüz Tedavi.