Masajın Vücuda Faydaları | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Masajın Vücuda Faydaları

Masajlar ve vücut bakımı

Aura Spa rahatlatıcı masaj

Bu masaj, bedensel gerginliği serbest bırakmak, stres dokularını özgürleştirmek ve rahatlamak için tasarlanmıştır. Kaslar bir esenlik durumuna erişmek için. Bu saatlik masaj vücut ve zihin için faydalıdır.

Spor masajı

Bu saatlik derin doku masajı özellikle sporcu için geliştirildi. Yapmadan önce Sugar Beach resort un fitness merkezine giden yolda bulunan bu Aura Spa tedavisi, vücudunuzu egzersiz. Bir günlük dalıştan, golf turundan sonra veya tenis maçından sonra bu masaj Bir spor oturumundan sonra biriken gerilimleri serbest bırakmak için idealdir.

Aura Spa da lenfatik drenaj

Bu özel teknik dolaşımı iyileştirmek, teşvik etmek amacıyla lenfatik sistemi stimule eder Toksinlerin yok edilmesi, sıvı retansiyonunun azaltılması ve cildi sıkılaştırması. Bu saat uzunluğunda Uzun bir uçuşun ardından tedavi mükemmel; Bu beş yıldızlı otele varışınız için tedavinizi önceden yaptırın. Mauritius da.

Le Shiatsu

Bu Japon masajı 60 dakika sürer ve meridyenleri tekrar canlandırır ve dolaşımı uyarır. Vücutta enerji. Parmak noktalarının uyarılması ve egzersizlerle parmaklar Vücudun esnekliğini artıran bu masaj derin bir canlılık ve refah hissi getirir. Shiatsu masajından sonra, Aura Spa yı rahat ve canlandırıcı hissedeceksin.

Aura İpucu ve Toe masajı

Hintli akupunktur tekniğine dayanan bu baş, boyun ve ayak masajı, gerginliklerin Tüm vücudun içinden. Bu saatlik tedavi, ayak masajıyla başlar; Enerjiye konsantre olmak Ayakta vücudun iç organları ve farklı kısımlarıyla bağlantılı noktalar. Bunlar Sıkışan toksinlerin engellenmesi için basınç noktaları uyarılır. Terapistin narin elleri

Aura Spa sonra gerginlik onları serbest bırakmak için baş ve omuz masaj. Bu güzel masaj Sağlığın gerçek bir yolculukudur.

Anti-Stres Hızlı Fix masajı

Bu, gerginliği çözen rahatlatıcı bir masaj. Deneyim 30 dakika sürer ve Bir bacak veya sırt masajı arasından seçim yapın. Masajlar ve vücut bakımı

Aura İpek masajı

Vücut rahatlar ve ipekli bir eşarp ile masaj yaparken sanki bir bulutta sanki yüzer. Bu Safran özü ve kakule, ylang-ylang ve kişniş yağları içeren saatlik masaj Vücudunuzu ve zihninizi toplam rahatlama durumuna eşlik edin, bu Mauritius spasının özel bir parçasıdır.

Aura Shell masajı

Deniz kabuğunun sansasyonu, profesyonel bir Aura Spa terapisti tarafından vücuda masaj yapıyor. Inanılmaz derecede saf bir zevk hissi yaratır. Bu saatlik masaj, vücudun Marma, yeni başlayan bir denge duyusunu işaret eder ve uyumlaştırır.

Vücut Parfümü Eksikliği

Vücudunuzu, nemlendirici ve besleyici bir öpütleme ile şımartın, inanılmaz bir harmanla gerçekleştirin Bambu, haşhaş tohumları ve hindistan cevizi ile birlikte dünyanın en iyi baharatlarından biridir. Bu otuz dakika Tedavisi, canlı bir parlaklık ile cildi ipeksi ve pürüzsüz hissettirir.

Çikalata vücut sarısı

Lezzetli, rahatlatıcı ve dengeli bir çikolata vücudu örtmek gibi bir şey yoktur. Bu Saf kakao özlerine dayanan ürünlerle hidratlaştırıcı ve detoksifıyanla tedavi yapılır Etkileri. Deriyi besler ve yabancı maddeler ve toksinlerin giderilmesine yardımcı olur.

Zayıflama Deniz Tedavisi

Deniz bitkilerinin, yosunların ve deniz elementlerinin zenginliğini birleştiren bu tedavi, vücuda Derin detoks. Arkanıza yaslanın ve vücudunuzun tümüyle pul pul dökülmesini sağlayın, ardından bir deniz vücud maskesi tasarlayın Şekillendirmek ve nemlendirmek için ... Cildinizi tonlandırmak üzere tasarlanmış bir sargı kozağına katılırken Yatıştırıcı kafa masajı komple konforunuzu ve toplam rahatlamayı garanti eder. Bu saatlik muamele

Aura Spa müşterileri ile çok popüler.

Ağır Bacaklar Tedavisi 45 dakikalık bu muamele, detoks özlü yağlarla yüksek oranda emici bir alg karışımı ile Toksinlerin oluşmasıyla tahrik edilen ağır bacaklar hissini azaltmak için sarın. Bu Aura Spa tedavisi Hafiflik ve esenlik hissi verir.

Aura Deneyimi

Aura Spa ya özel bu 120 dakikalık ritüel sizi bir başkasına nakletmek üzere tasarlanmıştır Boyut ... Baharatların büyülü bir karışımına dayanan zengin bir püskürtme fırçasıyla, temelli bir masaj Yağlar ve ipek özlü bir vücut örtüsü içeren bu tedavi saf safta bir yolculuk Lüks ve keşif

Masajlar ve vücut bakımı

Aura Çift Kişilik Süit Özel

Aura Spa süitinizin mahremiyetinde, şamandıra havuzuyla muhteşem bir şekilde döşendiğinde, buharlı Duş, bahçe ve Shiatsu pavyonu, spa bakım programlarımızdan birinde şımartın. Mükemmel Mauritius daki düğününü kutlamak için bir balayı veya sadece çiftini kutlamak için yer Paket sizi başka bir dünyaya taşımak için özel olarak tasarlanmıştır; endişeler, ağrılar Ve kişiselleştirilmiş bir 120 dakikalık program sayesinde gerginlikler ortadan kalkar.