Uzakdoğu Masajları ile Rahatlama | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Uzakdoğu Masajları ile Rahatlama

Uzakdoğu masajları, egzotik masajlar kategorisinde değerlendirilir ve rahatlatıcı masajlar ile tedavi edici masajlar olmak üzere ikiye ayrılır. Uzakdoğu masajları İstanbul Lüks masaj salonu hizmetleri arasında olan bir masaj türüdür. Vip masaj olarak değerlendirilen Uzakdoğu masajları sadece lisanslı ve iş bilen profesyonel masöz bayanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzakdoğu masajlarını diğer masajlardan ayıran pek çok özellik bulunmaktadır. Uzakdoğu masajları bir konsept olarak sağlanır ve sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda ruhsal dinginlik ve ruhsal rahatlama da sağlamak üzerine kurulmuştur. Uzakdoğu masajları yaptırırken kendinizi rahatlatmanız için sakin bir Uzakdoğu müziği verilir.

Uzakdoğu masaj salonları, girişte sizi sakinleştirici masaj müziği ile birlikte karşılar. Bu müziği ve atmosferi içinizde hissedersiniz ve sanki kendinizi başka bir aleme gelmiş hissi ile baş başa bırakırsınız. Fiziksel olarak duyacağınız rahatlamayı henüz masaj başlamadan kapıda hissedersiniz. Uzakdoğu masaj çeşitleri yaptırmak için geldiğiniz bu salonlarda ayrıca tütsü yakılmaktadır. Uzakdoğu tütsüsü olarak bilinen rahatlatıcı kokular, insanı başka bir ruh dünyasına götürür ve arınma sağlar. Özel Uzakdoğu masaj terapileri işte bu esnada başlamış olur.

Uzakdoğu masaj çeşitlerine örnek verecek olursak en fazla tercih edilen rahatlatıcı masaj Bali masaj çeşididir. Bali masaj, dünya üzerinde İsveç Masajı ile birlikte en fazla rahatlatan masaj olarak bilinir ve yumuşak Uzakdoğu masajı kategorisine girer. Yumuşak el darbelerinin vücutta tüyleri diken diken yaptığı bir gerçektir. Bali masajı genelde sevenleri tarafından haftada iki seans şeklinde gerçekleşebilir. Başta İstanbul erkeklere özel masaj salonları ile spa merkezleri Bali masajı yapmaktadır.

Uzakdoğu masaj çeşitlerinden bir tanesidi de Thai masajıdır. Bu masaj Bali masajına göre çok daha sert şekilde yapılan fakat sert masaj olmasına rağmen seans bittikten sonra rahatlatan bir masajdır. Vücuttaki negatif ve durgun enerjiyi alarak size ekstra enerji kazandırır. Vücut esnetme, kas ve eklem yerlerindeki gerilimi azaltma açısından önemlidir. Uzakdoğu masajları sadece masaj salonu hizmeti değildir, sitede aynı zamanda eve gelen masöz olarak hizmet veren yabancı uyruklu masöz bayan da bulunmaktadır.