Akupresür

Akupresür

Derin doku masajı manüplasyonlarının temposunun Akupresür Bilgileri düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır.Masaj sırasında sert basınç uygulanır, kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya Akupresür Eğitimi çalışılır.

Kan dolaşımının düzensizliğinden kaynaklanan sıkça görülen rahatsız edici bir durumdur. Genelde bacaklar, kalçaya yakın bölümlerde oluşur. Deri altı kan dolaşımına uygulanan masaj kan dolaşımını düzenler, zararlı toksinleri vücuttan atarak gözle görülür şekilde iyileşmesine yardımcı olu Bayanların en çok şikayet ettikleri rahatsız edici durumlardan biridir. Güzel bir yaz gününde denizde Akupresür Nasıl yapılır yüzüp güneşlenmek yerine eline bir kitap alıp okumayı tercih edip selülitlerinizi gizlemek, çekinmek çözüm yolu olmadığından ANTi SELÜLiT MASAJINI uyguluyoruz. Anti selülit masajı sadece güzellik Akupresür Yöntemleri iyi görünüme sahip olma durumu için uygulanmaz. Selülitin ileri aşamaları büyük yağ bezeleri oluşmasına neden olur. Bu yağ bezeleri selülitten daha sert, katı ve büyüktür. Anti selülit masajı, ilerlemiş duruma göre yaklaşık olarak 8 ila 15 seans arasındadır.

Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, Akupresür Çeşitleri  metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla Akupresür Masözleri kan gelmesini sağlama yöntemidir. Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik manipülasyonlarla organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratılır.

kaslarda ki gerilme ve spazm çözülmesi Akupresür Faydaları için masaj da ki uygulanacak en önemli tekniktir. Genel olarak avucun tümü ile yapılsada, bunun yanı sıra tek parmak, üç parmak uçlarıyle titreşim uygulanabilir. Kısa frekanslar ile vibrasyonlar dokuya etki etmesi sağlanır. Masajın en verimli şekli tüm tekniklerde canlı insan olsada, elektirikli masaj aletleri vibrasyonda Akupresür Fırsatları insanlardan daha etkilidir. Fakat bizler her ne olursa olsun masaj aletlerinin verdiği hissin masaj yapan kişinin ellerinde ki sıcaklık ve doğallığın olmadığının bilinmesi gerektiğini vurguluyoruz.

Hamam’da özel terapistler Akupresür Teknikleri tarafından uygulanan kese ve köpük masajı, ciltteki ölü tabakayı temizleyerek hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Masaj sonrası kan dolaşımının artması sonucunda cilt daha pürüzsüz, daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Akupresür Salonları Cildin derinlemesine temizlenerek nefes alması sayesinde, uygulanacak diğer bakımlardan daha iyi sonuçlar alınmasına imkan verir.

Masaj, yara dokuları ve yapışıklıkların çözülmesi Akupresür Nedir ve giderilmesinde, kas spazmı, tendon iltihabı, uykusuzluk ve nevrasteni durumlarında, kas krampları ve yaralanmalarda akut devreden sonra, migren, gerilim tipi ve hipertansiyona bağlı baş ağrılarında, ağrılı adet dönemlerinde, kabızlıkta ve ağrılı noktalarda uygulanabiliyor.