Lokal Masaj

Lokal Masaj

Her bitkisel öz yağın belirli özel bir işlevi vardır. Kimi öz yağlar rahatlatırken, kimileri de toksin atmak suretiyle canlandırır. Aromaterapi, masajın rahatlatıcı etkisi ile öz yağların iyileştirici özelliklerini birleştirir Lokal Masaj Nedir. Bitkisel öz yağlar, yüzü ve saçı da içeren tüm vücuda değişik masaj teknikleriyle uygulanır. Ödem ve şişme Şiş topuklar, bacaklar, baldır, kalça vb.

Toksin birikmesi, Akne ve diğer cilt problemleri , Yara izleri – eski ya da yeni , Kabızlık ve hazımsızlık , Hormonal dengesizlikler, Ergenlikte , Hamilelik öncesi ve sonrası , Menopoz sıkıntıları, PMS – regl öncesi gerginlik , Göğüslerde hassasiyet , Sinüzit, saman nezlesi , Tekrarlanan enfeksiyonlar Soğuk algınlığı , Grip , Üst solunum yolu hastalıkları, Eklem iltihaplanmaları  Lokal Masaj Yöntemleri, Romatizma , Stres Anksiyete , Gerginlik, Yorgunluk, Uykusuzluk

Teos Marina bünyesinde yer alan Teos Sağlık Merkezi sadece denizseverler için değil, sağlığına özen gösteren herkes için hizmet sunuyor. Teos Sağlık Merkezi gerek iç dekorasyonundaki estetiğiyle gerek kullanılan tüm malzemelerinin kalitesi ve işlevselliğiyle gerekse sunulacak benzersiz hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen SPA’larından biri olmaya aday gösteriliyor. Lokal Masaj Nasıl yapılır Teos Sağlık Merkezi’nin içerisinde unisex kuaför, vestiyer, resepsiyon, vitamin bar, 40 kişilik kafeterya, kadın ve erkekler için soyunma odaları, tuvaletler ve duşlar, 3 adet standart masaj odası, 1 adet VIP masaj odası, 2 adet masaj havuzu, 2 adet salyangoz şok duş, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, ılıklık ve relax area yer alıyor. Lokal Masaj Fırsatları Ayrıca deniz tarafında güneşlenme ve dinlenme terası bulunuyor.

Klasik masaj, kişiyi negatif enerjilerden arındırarak, rahatlatır. Lokal Masaj Eğitimi Fiziksel ve ruhsal olarak kişiyi pozitif enerji yükleyerek yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur. Daha mutlu, canlı, enerjik ve huzurlu bir yaşam için düzenli olarak uygulanmasını önerdiğimiz bir masaj yöntemidir.

Sırt, bel, boyun veya bacak ağrıları için doktara gittiğiniz de hemen şu ilacı al kullan mantığını artık bir kenara bırakmalısınız. Şu ağrı kesiciyi, antibiyotiği kullan geçmez ise tekrar gel hurafelerine çok dikkat ediniz. Lokal Masaj Bilgileri Emar, röntgen veya film çektirin, kan analizi yaptırın muayene olun eğer ciddi bir sorun yok ise ilaç kullanmayın. Lokal Masaj Salonları Bilinçlenin, keyfi ve boş yere kullandığınız ilaçlar vucüdunuzun bir bölümüne ciddi zararlar vererek ileri ki zamanlarda karşınıza büyük sorun olarak çıkacağını aklınızdan çıkarmayınız. Dünyanın en çok ilaç kullanan ikinci ülkesi Türkiye olduğunu unutmayın. Yurtdışında ilaçlar mecbur kalınmadığı sürece kesinlikle kullanılmamaktadır.

İnregratif Refleksoloji  sistemi Pelin BALI tarafından yaratılıp  geliştirilmiş bir refleksoloji metodu olup,organlar ve yansıdıkları noktalara yani refleks noktalarına özel manuplasyonlarla uygulanan tamamlayıcı bir tedavi şeklidir. Lokal Masaj Faydaları Bu metod diyagnoz yani teşhiş, iyileştirme ve terapi olmak üzere 3 aşamalı bir çalışma esasına dayanmaktadır.

Lokal Masaj Masözleri Vücuttaki enerji, üzüntüler, stres, hastalıklar ve travmalar sonucu tıkanabilir. Lokal Masaj Çeşitleri Organlara ve tüm bedene refleksoloji uygulamaları ile şifa ve rahatlama kazandırılabilir.

 İntegratif Refleksoloji bloke olmuş enerjinin Lokal Masaj Teknikleri serbest kalmasıyla bedenin kendi kendisini iyileştirme gücünü harekete geçirmesi olarak tanımlanabilir. Refleksoloji ‘denge’ sağlayan bir terapidir. Kişinin kendisini, fiziksel, duygusal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar ve kişiye doğal dengesini kazandırır