Profesyonel Anti Selülit masajı | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Profesyonel Anti Selülit masajı

Kan ve lenfatik dolaşıma yöneliktir. Bu masaj deri altı kan dolaşımını aktive ederek, dokunun canlanmasını sağlar. Dolaşım masajı derialtı kanı dolaşımını iyileştirir. Özellikle de kanın bacaklardan göğüse doğru gitmesini sağlar. Belirli noktalara parmakla bastırıldığında ve belirli lenfatik düğümler istikametinde hareket edildiği takdirde kullanılmış lenf atılıp yenilenir.

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

Gerginleşmiş, sıkı bir vücut acı biber özlü Harangvölgyi Paprika sayesinde sadece üst dokuda değil alt dokuda da çalışan, düzenli yaptırıldığında kesin sonuç veren bir masajdır. Bu bakım kilo kaybı sebebi ile oluşmuş kol altı ve bacak içi gevşemeler ve nemsizliğe karşı tavsiye edilir.

Bir çok kadının korkulu rüyası olan Selülit, genç yaşlı demeden çoğu kişide görülebilmektedir. Bunun bir çok nedeni vardır ama bu baş belasından kurtulmak o kadar da zor değildir. Uzman bir Masör tarafından düzenli olarak yapılan Anti-Selülit Masajı ile eski görünümünüze tekrar kavuşabilirsiniz.

Etkili bir selülit kremi ile selülitli bölgenize kendi kendinize local masaj yapabilirsiniz. Eğer kendi kendinize yapacağınız masaj yeterli değilse, Profesyonel bir Masörden yardım alabilirsiniz. Bir kaç seans uygulayacağınız Anti Selülit Masajı ile eskisinden çok daha iyi bir görüntüye sahip olacağınızı fark edeceksiniz. Profesyonel Masöz olarak Anti Selülit Masajı uygulamaktayım. Randevu alarak, düzenli masaj sonrası eski görünümünüze tekrar kavuşabilirsiniz.

Misafirimiz, anti-selülit masajı uygulamasından önce, Türk hamamına yada saunaya alındıktan sonra, anti-selülit masajı uygulaması için, ilgili masaj odalarımıza alınarak profesyonel terapistlerimiz, anti-selülit masajı uygulaması yapmaktadır..