Profesyonel Aromaterapi masajı | Evde Masöz ile Özel Masaj Keyfi 

Profesyonel Aromaterapi masajı

Aromaterapi masajı, mutlu son erkeklere özel masaj bitki özlerinden meydana gelen bir takım karışımlar sonucunda vücuduna uygulanan masaj türüne denilmektedir. Bu masaj türünden bilinmesi gereken en önemli altın kural, temponun normaline oranla daha düşük olması ve şiddetinde daha hafif olmasıdır. Gevşetici ve bir o kadar rahatlatıcı bir masaj dır

Aroma yağlarının molekülleri çok küçük olduğu için 20 saniyede cilde nüfus eder ve kan ile karışır. Aromaterapi Erkeklere Özel Masajı vücuttaki toksinlerden arındırır, tabiki uzman bir kişi tarafından doğru olarak uygulanırsa. Aromaterapi Masajı kişiyi rahatlatır ve yüksek enerji verir. Masaj sonrası kendinizi tembel değil daha zinde, taze ve enerjik hissedersiniz. Vucudunuzdaki pürüzlerden arınmış olursunuz. Aromaterapi Masajı sadece bedeninizi değil, zihninizi ve ruhunuzuda dengeler. Aromaterapi Masajı ile bazı kronik olmayan hastalıklardanda kurtulabilirsiniz. Oksijen içerdiği için bu yağlar bizlerin eksik aldığımız oksijeni bize kompense eder. Beynimize yüksek frekans vererek daha sağlıklı düşünmemizi sağlar ve unutkanlığımızı uzaklaştırır. Aromaterapi Masajı cildin yüzeyini bakterilerden arındırır.

Özyağlarla (esansiyel yağlar) yapılan masaj, deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik özyağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Özyağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi, masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz, koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

Süre yaklaşık 60 dakikadır.

Aroma terapi masajından sonra en az 12 saat duş almamanız, cildinizin yağı tam olarak emmesi için son derece önemlidir. Masajdan çıktığınızda kendinizi rahatlamış his edersiniz ve 12 saat boyunca bu etki sizinle olur. Profesyonel masaj hizmetleri son derece önem taşır.

AROMATERAPİ MASAJI FAYDALARI

 • Cildi besleyen bir yapısı bulunmaktadır. Bu sayede daha genç ve daha sağlıklı görünümlere kavuşabilirsiniz.
 • Çok etkili bir rahatlatıcı özelliğinin olduğunu söylemiştik. Gevşetici ve sakinleştirici özelliği ile stres gibi sorunlardan etki görmemenizi sağlamaktadır.
 • Aromaterapi masajı ile çeşitli ağrılarınıza son verebilirsiniz. Özellikle bel ve sırt ağrıları, romatizmal sorunlar nedeniyle oluşan eklem ağrıları, baş ağrısı yaratan migren ve stres gibi çeşitli sorunlara çok iyi gelmektedir. Kesinlikle bu sorunlara etki ederek iyileşme hızını artıran bir etmen olmaktadır.
 • Sinirlilik, gerginlik ve aşırı duygu patlamaları Aromaterapi masajı ile giderilebilir. Duygusal sorunlar bu masaj türü ile çok daha kolay kişiden uzaklaştırılır. Bu nedenle psikolojik sorunlar yaşıyorsanız bu masaj türünü deneyebilirsiniz. Sonuçları kesin olacaktır.
 • Kullanılan yağların bitkisel olması ve içerdiği bitki özlerinin de kendilerine has yararlarının bulunması faydalarını çeşitlendirmiştir. Bunlara dokuları sıkılaştırması ve yorgunluğu alması gibi yararlar ile başlayabiliriz. Ayrıca stres ve kadınlarda oluşan adet sorunları Aromaterapi masajı ile giderilebilir.
 • Psikolojik olarak gerginlik ve huzursuzluk yaşamak artık Aromaterapi masajı ile sorun olmaktan çıkıyor. Bu masaj türü bu sorunlara karşı da oldukça etkili oluyor.
 • Duygusal olarak etkisinin büyük olduğundan bahsetmiştik. Öyle ki kullanılan yağ ile birlikte kıskançlık duygusu gideriliyor. Artık daha pozitif bir düşünceye sahip olunabiliyor.
 • Moral olarak sıfır noktasında bulunan kişilerin Aromaterapi masajı yaptırması onları daha sağlıklı şekilde düşünebilen, morali yüksek olan bireylere dönüştürüyor. Bu konuda etkisi göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür.
 • Tüm masaj türlerinde olduğu gibi doğrudan sinir sistemine etki ediyor. Bu sayede daha sağlıklı bireyler haline gelebiliyorsunuz.
 • Negatif düşünceler bu masaj türü ile uzaklaştırılıyor. Bunların yerine pozitif düşünceler ekleniyor.
 • Hücrelerin yenilenmesinde, kan dolaşımının düzenlenmesinde ve kalp sağlığının korunmasında çok ciddi bir rol oynamaktadır.
 • Vücudun gevşetilip rahatlanması sağlanırken aynı zamanda enerji dolu kişiler haline geliyorsunuz. Bu özelliği ile en çok tercih edilen masaj türü olarak Aromaterapi masajı ön plana